Hakkımızda

 

DEĞİŞEN İNSAN,DEĞİŞEN TOPLULUKLAR VE DEĞİŞEN DÜNYA İLE BİRLİKTE HIZLA YOK OLMAYA BAŞLAYAN İNSANİ DEĞERLER,KÜLTÜRLER,İNSAN İLİŞKİLERİ,AKRABALIK İLİŞKİLERİ GİBİ KAVRAMLARIN YOK OLMAMASI ADINA BİZLER BİR ARAYA GELEREK ÇABA HARCAMAYA KARAR VERDİK.

  GEREK SOSYAL  GEREKSE EKONOMİK ŞARTLARDAN DOLAYI KOPMA NOKTASINA GELEN İLETİŞİM VE İLİŞKİLER  ÖNCELİKLE AİLE İÇİNDE BAŞLAMAKTA VE GENİŞLEYEREK TOPLUMA YAYILMAKTADIR.

 EN AZINDAN YILDA BİR YAPACAĞIMIZ KURULTAY/ŞÖLENLERDE İNSANLARIMIZI BİR ARAYA GETİREREK KAYNAŞMAYI SAĞLAMAYI HEDEFLİYORUZ.AYRICA İNTERNET SİTEMİZDEN(www.ondokuzlar.com) insanlarımızın birbirlerine ulaşmasını,birbirlerinden haberdar olmasını sağlayacağız.

AYRICA TOPLADIĞIMIZ AİDATLAR İLE GİDERLERİMİZİ KARŞILARKEN GERÇEKTEN İHTİYAÇ SAHİBİ OLAN İNSANLARIMIZA,TALEBELERİMİZE,BAKIMA MUHTAÇ YAŞLILARIMIZA DA YARDIM VE BURS SAĞLAMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.

 BİR SONRAKİ HEDEFİMİZ İSE

MEMLEKETİNİ SEVEN,HOŞ GÖRÜLÜ,MÜTEVAZİ,BİLİNÇLİ VE SAMİMİ  İNSANLARDAN OLUŞAN BİR  YERLEŞİM YERİ İNŞAA EDEREK BİR ARAYA GELMEKTİR.BU KONUDA HEMFİKİR OLAN ÜYELERİMİZ BİZLERE ULAŞARAK DETAYLI BİLGİ ALABİLİRLER.FİKİR VE ÖNERİLERİNİ BİZLERE İLETEBİLİRLER.

BELİRTTİĞİMİZ KONULARDA  HEDEFLERİMİZ ÇERCEVESİNDE HER TÜRLÜ DESTEĞE,FİKİR VE ÖNERİLERE AÇIĞIZ.

 

ÜYE OLDUKTAN SONRA SOL TARAFTA RESMİN ALTINDA BULUNAN ''KİŞİSEL SAYFAM''A TIKLAYARAK KENDİ SAYFANIZDAN BİZE  VE DİĞER ÜYELERE MESAJ ,RESİM VS.. YOLLAYABİLİRSİNİZ.

 

                                          SAYGILARIMIZLA

                                    ONDOKUZLAR OLUŞUMU